,
Пригоди Мерліна
Нескінченне кохання
Злюки бобри

Аль Пачіно зіграє рок-музиканта у новій трагикомедії

Аль Пачіно зіграє рок-музиканта у новій трагикомедії Аль Пачіно зіграє рок-музиканта у новій трагикомедії
Американська зірка екрану Аль Пачіно зіграє головну роль у новій трагікомедії «Уяви собі» . Сценарій до фільму написав Ден Фогелман, який є автором відомих мультфільмів «Вольт» і «Рапунцель: Заплутана історія». Також, в картині приймуть участь Майкл Кейн і Дженніфер Ґарнер.

Стрічка «Уявіть собі» розповідатиме реальну історію. Одного разу бувалий рок-музикант (Аль Пачіно) отримує лист з далекого минулого. Виявляється, що його кумир Джон Леннон, все-таки відповів своєму 19-річному шанувальнику. Цей лист змушує рокера повністю переглянути своє життя: він хоче налагодити стосунки з сином, якого раніше ніколи не бачив.

Майкл Кейн зіграє старого друга і менеджера невдалого музиканта. Дженніфер Ґарнер дісталася роль його невістки.

Зйомки фільму пройдуть у Лос-Анджелесі в кінці червня - на початку липня.
3174
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Еш проти Зловісних Мерців
Невгамовні
Маніяк
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно