,
Як козаки...
Надприродне
Злюки бобри

Бен Стіллер та Джона Хілл готуються до нового проекту

Бен Стіллер та Джона Хілл готуються до нового проекту Бен Стіллер та Джона Хілл готуються до нового проекту
Кіногігант 20th Century Fox доручив Ніколасу Столлеру, постановнику «У прольоті» та «Втечі з Вегаса» і автору драматургії до «Маппетів» і «Завжди кажи ТАК», сценарну роботу над комедійним проектом «Алоха» (Aloha). У режисерське крісло мітить Шон Леві, а головними зірками проекту заявлені Бен Стіллер та Джона Хілл.

Сюжетні перипетії тримаються в секреті, залишаючи зацікавленим журналістам лише уточнення, що готується комедія, події якої розгортаються на острові. Географічне розташування цієї ділянки суші - Гаваї - видає назву, хоча можна уявити, що автори навмисно плутають сліди або якось витончено жартують. Відомо, що сценарна ідея прийшла в голову Джона Хіллу, а Столлеру доручено видати схваленій студією заявці вид готового виробу.

Зараз на Fox зайняті тим, що шукають вільні вікна в робочих графіках всіх залучених до проекту зірок. Для Стіллера і Хілла це четвертий спільний проект: Джона на секунду забігав в «Ніч в музеї 2», разом з Беном озвучував «Мегамозок» і патрулював в рідному мікрорайоні в «Сусідах на стрьомі».
Загрузка...
1261
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Люцифер
Тихий океан
Гострі козирки
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно