,
Готем
Якось у казці
Таємниці Ґравіті Фолз
Загрузка...

Роберт Земекіс допоможе пережити «Атаку гномів»

Роберт Земекіс допоможе пережити «Атаку гномів» Роберт Земекіс допоможе пережити «Атаку гномів»
Режисер трилогії «Назад в майбутнє» спродюсує фільм за книгою Чака Самбучіно «Як пережити атаку садових гномів: Захистіть себе, коли воїни з галявини нападуть на вас (а вони нападуть)». Sony Animation прикупила права на екранізацію, але відзначають, що Роберт Земекіс на даному етапі зайнятий виключно як продюсер.

Враховуючи, що нещодавно Земекіс залишився без «Жовтого підводного човна», у режисера є вільний час. Однак він не приписаний до «Атаки гномів» як постановник, а хто займе режисерське крісло, поки що теж не відомо.

Найближчим часом студія найме сценариста, якому доведеться стримувати буйну фантазію: бюджет проекту визначено в рамках від 20 до 30 мільйонів доларів.

Книга по суті гумористичний посібник про те, як передбачити і запобігти нападу звичайних садових гномів. Таких, як, наприклад, в мультфільмі «Гномео і Джульєтта». Однак, незважаючи на, здавалося б, нешкідливу тематику, проект буде мати «дорослий» рейтинг R, так що без жертв не обійдеться.
загрузка...
1477
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Касл
Брати по зброї
Американська історія злочинів
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2016 і 2017 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно