,
Сімпсони
Касл
Американська історія злочинів
Загрузка...

Ден Браун сам напише сценарій «Втраченому символу»

Ден Браун сам напише сценарій «Втраченому символу» Ден Браун сам напише сценарій «Втраченому символу» Ден Браун сам напише сценарій «Втраченому символу»
Автор романів «Код Да Вінчі» і «Янголи та Демони», взяв на себе роботу з перетворення власної книги «Втрачений символ» в сценарій. Студія Columbia Pictures у лютому цього року запустила в розробку картину за новим твором Дена Брауна.

Вже втретє героєм письменника стає фахівець з розгадування символів Роберт Ленгдон. Цього разу йому доведеться зіткнутися з миром масонів, а дія розвивається у Вашингтоні.

Студія вже наймала сценариста на проект. «Втрачений символ» починав адаптувати Стівен Найт, номінований на «Оскар» за сценарій «Брудних принад». Але зараз замовлення переходить безпосередньо в руки автора роману, і це перший раз, коли Голлівуд дає Брауну можливість особисто перенести своє дітище на екран.

Аківа Голдсман написав сценарій для «Код Да Вінчі» і «Янголи та Демони», і адаптував у співпраці з Девідом Кеппеном.

Поки що не відомо, хто опиниться в режисерському кріслі - Рон Ховард, який зняв попередні дві картини про Ленгдона, своєї згоди офіційно не давав. Так само як і Том Генкс поки що не підписувався зніматися в ролі вченого в третій раз.

«Код Да Вінчі» і «Янголи та Демони» заробили у світовому прокаті в цілому 1,24 мільярда доларів.
2660
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Абатство Даунтон
Бійся ходячих мерців
Табу
Cпільнота
  • ВКонтакте
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2013 і 2014 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно