,
Майстри сексу
Готем
Якось у казці

«Лоракс» легко здолав «Джона Картера» у прокаті

«Лоракс» легко здолав «Джона Картера» у прокаті «Лоракс» легко здолав «Джона Картера» у прокаті
Анімаційний проект «Лоракс» знову зайняв перше місце в американському прокаті, легко відтіснивши дебютанта - фантастичний фільм «Джон Картер: між двох світів».

Касові збори мультфільму за минулі вихідні склали 39,1 мільйона доларів, тоді як його найближчий конкурент заробив лише 30,6 мільйона доларів.

Таким чином, вже цілком очевидно, що «Джон Картер: між двох світів», тільки виробничий бюджет якого оцінюється в 250 мільйонів доларів, зазнав крах на батьківщині, і вся надія його творців на міжнародний прокат.

За межами США проект Walt Disney «Лоракс» заробив на цей момент 70 мільйонів доларів. Найкращі збори картини у сусідній Росії.
Загрузка...
2197
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Теорія великого вибуху
Край «Дикий Захід»
Останнє королівство
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно