,
Хороший лікар
Американці
Доктор Хаус

Збори фільму «007: Координати «Скайфолл» перевищили півмільярда

Збори фільму «007: Координати «Скайфолл» перевищили півмільярда Збори фільму «007: Координати «Скайфолл» перевищили півмільярда
Світові касові збори фільму «007: Координати "Скайфолл"» перевищили 500 мільйонів доларів. За підсумками минулих вихідних двадцять третій епізод "бондіани" захопив абсолютне лідерство як в американському, так і міжнародному прокаті.

У Північній Америці заробітки картини в прем'єрний вік-енд склали рекордні для франшизи 87 мільйонів доларів. З урахуванням допрем'єрних зборів американська каса перевищила 90 мільйонів доларів.

На другому місці в американському прокаті опинився мультфільм «Ральф-руйнівник», що зібрав за другі вихідні ще 33 мільйони доларів, а на третьому - драма «Рейс» з 15,1 мільйона доларів.
4207
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Безсоромні
Невгамовні
Пригоди Мерліна
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно