,
Кохання проти долі
Картковий будинок
І мертві підуть
Загрузка...

Збори «Нової Людини-павука» перевищили півмільярда доларів

Збори «Нової Людини-павука» перевищили півмільярда доларів Збори «Нової Людини-павука» перевищили півмільярда доларів
Світові касові збори фільму «Нова Людина-павук» перевищили півмільярда доларів, з яких 200 він заробив на батьківщині і більше - 300 за межами США.

З урахуванням того, що бюджет проекту склав 230 мільйонів доларів вже можна з повною впевненістю говорити про його фінансові спроможності та хороші перспективи продовження.

А лідером американського прокату за підсумками минулих вихідних став мультфільм «Льодовиковий період 4: Континентальний дрейф», що зібрав 46 мільйонів доларів.

На третьому місці закріпилася комедія «Третій зайвий», яка заробила ще 22,1 мільйона доларів. Світові касові збори фільму вже перевищили 190 мільйонів доларів.
1585
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Величне століття. Роксолана
Брати по зброї
Царство
Cпільнота
  • ВКонтакте
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2013 і 2014 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно