,
Майстри сексу
Царство
Сини Анархії

Збори «Нової Людини-павука» перевищили півмільярда доларів

Збори «Нової Людини-павука» перевищили півмільярда доларів Збори «Нової Людини-павука» перевищили півмільярда доларів
Світові касові збори фільму «Нова Людина-павук» перевищили півмільярда доларів, з яких 200 він заробив на батьківщині і більше - 300 за межами США.

З урахуванням того, що бюджет проекту склав 230 мільйонів доларів вже можна з повною впевненістю говорити про його фінансові спроможності та хороші перспективи продовження.

А лідером американського прокату за підсумками минулих вихідних став мультфільм «Льодовиковий період 4: Континентальний дрейф», що зібрав 46 мільйонів доларів.

На третьому місці закріпилася комедія «Третій зайвий», яка заробила ще 22,1 мільйона доларів. Світові касові збори фільму вже перевищили 190 мільйонів доларів.
Загрузка...
1739
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Пуаро Агати Крісті
Дві дівчини без копійчини
11.22.63
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно