,
Поліція Парадайз
Коломбо
Картковий будинок
загрузка...

Кріс Вайц зніме драму про «архітектора Голокосту» Адольфа Ейхмана

Кріс Вайц зніме драму про «архітектора Голокосту» Адольфа Ейхмана Кріс Вайц зніме драму про «архітектора Голокосту» Адольфа Ейхмана Кріс Вайц зніме драму про «архітектора Голокосту» Адольфа Ейхмана
Кінокомпанія MGM розповість про операцію затримання одного з найвідоміших військових злочинців XX століття - Адольфа Ейхмана, який увійшов в історію під прізвиськом «архітектор Голокосту».

У роки Другої світової війни оберштурмбанфюрер СС Ейхман служив начальником спеціального відділу гестапо, який відповідав за масове знищення євреїв. Після закінчення війни Адольфу вдалося сховатися від спецслужб союзників в Аргентині. Знайти «архітектора Голокосту» вдалося лише представникам ізраїльської розвідки у 1958 році. Військовий злочинець був схоплений агентами «Моссад» 11 травня 1960 року, після чого його таємно переправили в Єрусалим. В Ізраїлі Ейхман постав перед судом за звинуваченням у злочинах проти єврейського народу і всього людства. У грудні 1961 року Адольфу зачитали смертний вирок, який був приведений у виконання через півроку.

Режисерське крісло поки безіменної історичної драми запропоновано Крісу ВайцуМій хлопчик», «Золотий компас»). Сценарій фільму напише Меттью Ортон, а продюсерські функції готові взяти на себе Брайан Кевена-Джонс («Ефект колібрі») і Метт Чарман («Міст шпигунів»).

Історія Ейхмана вже не в перший раз привертає увагу відомі кінокомпанії. У 1975 році за її мотивами було знято стрічка «Людина в скляній будці», роль в якій принесла Максиміліану Шеллу номінації на премії «Золотий глобус» і «Оскар». Полюванню ізраїльської розвідки за нацистом присвячені телефільми «Будинок на вулиці Гарібальді» і «Людина, яка захопила Ейхмана», а деталі допитів Адольфа були розкриті в драмі «Ейхман» з Томасом Кречман в головній ролі.
Загрузка...
6300
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Касл
Статус стосунків: усе складно
Гострі козирки
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно