,
Царство
Відьми Іст-Енду
Тихий океан

Міша Бартон зіграє кінозірку Джин Харлоу

Міша Бартон зіграє кінозірку Джин Харлоу Міша Бартон зіграє кінозірку Джин Харлоу
Міша Бартон виконає головну роль у біографічній стрічці «Зцілення любов'ю» (Love Reclaimed), присвяченій кінозірці 30-х років Джин Харлоу.

Фільм буде присвячена скандальній загибелі чоловіка Джин Харлоу, голлівудського продюсера Пола Берна, який помер в 1932 році, через два місяці після весілля з актрисою. Вважається, що він покінчив з собою, однак неодноразово висловлювалася думка, що насправді Берн був убитий, а його смерть визнали суїцидом для того, щоб не нашкодити кінокар'єрі Харлоу.

Сценаристами стрічки будуть Адріан Фінкельштейн і Валері Френіч, які також стануть її виконавчими продюсерами.

Коли почнуться зйомки проекту і хто буде знімати кінострічку поки невідомо. Крім Френіч і Фінкельштейна продюсувати її будуть Маріо Доміна і Нуала Бартон, мати Міші Бартон.
Загрузка...
2190
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Дві дівчини без копійчини
Американці
Гострі козирки
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно