,
Грімм
Тихий океан
Захисники

Оголошено номінантів на премію «Золота малина»

Оголошено номінантів на премію  «Золота малина» Оголошено номінантів на премію  «Золота малина»
У США оголошено номінантів на щорічну премію «Золота малина», якою відзначаються найбільш сумнівні досягнення у кінематографії за минулий рік.

Абсолютним лідером за кількістю згадувань став фільм «Сутінки Сага: Світанок. Частина 2», який претендуватиме на 11 нагород, причому, у 10 категоріях. Унікальність даного випадку полягає в тому, що вперше художній фільм представлений двічі в номінації «Найгірша екранна пара». Цієї честі удостоїлися Белла і Едвард, а також Джейсон і «неповнолітня дитина Ренесмі».

У категорії «найгірший фільм року» за нагороди будуть також боротися «Морський бій», «Велика пригода на повітряній кулі», «Мій пацан» і «Тисяча слів».
Загрузка...
1293
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Хроніки Шаннари
Касл
Стародавні
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно