,
Всі жінки відьми
Статус стосунків: усе складно
Сліпа зона

Фільму «Нестримні 2» не вдалося повторити результат першої частини

Фільму «Нестримні 2» не вдалося повторити результат першої частини Фільму «Нестримні 2» не вдалося повторити результат першої частини
Стрічка «Нестримні 2», що стартувала в Північній Америці, заробила у перший день прокату 10,5 мільйона доларів.

Таким чином, сіквелу не вдалося перевершити досягнення першого фільму, що зібрав на старті 13,3 мільйона доларів. Отже, і фінальні касові збори на батьківщині, найімовірніше, будуть менше.

У той же час, у світовому прокаті результат «Нестримних 2» може бути більш значним, так як фільм завоював велику популярність за межами США.

Нагадаємо, що перша частина зібрала на батьківщині 103 млн. доларів і ще 171,4 - у міжнародному прокаті.

Постановником оригінальної картини був Сильвестр Сталлоне, а режисером сиквела став Саймон Вест.
3650
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Коментарі для сайту Cackle
Розчарування
Люцифер
Чужоземка
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно