,
Баффі - переможниця вампірів
Полдарк
Як козаки...

Серіал «Сімпсони» продовжений ще на два сезони

Серіал «Сімпсони» продовжений ще на два сезони Серіал «Сімпсони» продовжений ще на два сезони
Анімаційний серіал «Сімпсони» буде продовжений ще на два сезони і, таким чином, збереже за собою статус самого "довгограючого" телешоу американського телебачення. Про це повідомляє видання The Hollywood Reporter.

Доля «Сімпсонів» прояснилася після того, як керівництву FOX вдалося переконати продюсерів серіалу, а також акторів, що озвучують головних героїв, в необхідності стримати їхні фінансові апетити. Стверджується, зокрема, що гонорари акторів будуть скорочені на 30 відсотків.

До цього моменту Ден Кастелланета, Джулі Кавнер, Ненсі Картрайт, Ярдлі Сміт, Гаррі Ширер і Хенк Азарія заробляли в середньому близько восьми мільйонів доларів на рік.

Раніше артисти погодилися на зменшення розміру фіксованих виплат, але зажадали відсоток від прибутку. Студія відкинула цю пропозицію.
Нагадаємо, що чергові серії Сімпсонів глядачі зможуть побачити з 9 жовтня 2011 року.
Загрузка...
2550
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Шерлок
Пригоди Джекі Чана
Царство
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно