,
Поліція Парадайз
Злюки бобри
Султан мого серця

Нова історична драма від Джуліана Феллоуза для NBC

Нова історична драма від Джуліана Феллоуза для NBC Нова історична драма від Джуліана Феллоуза для NBC
Продюсер і сценарист серіалу «Абатство Даунтон» Джуліан Феллоуз займеться новим проектом «Позолочене століття» (The Gilded Age) для телеканалу NBC.

Дія серіалу буде розвиватися в 1880-х роках в Нью-Йорку, «в період великих соціальних потрясінь, величезних маєтків - створених і втрачених - і палаців уздовж П'ятої Авеню». Головні герої цієї історії - Маріан Брук, дівчина широких поглядів з консервативної сім'ї, і її сусіди: безжалісний магнат Джордж Рассел, його легковажний син Джон та молода дружина Берта.

«Писати сценарій «Позолоченого століття» - це було немов виконання мрії», - говорить Феллоуз. «Я багато років був захоплений цим періодом американської історії, і тепер NBC дає мені можливість донести його до глядача. Адже правда в тому, що Америка - чудова країна з багатою і різноманітною історією».

Хоча проект був в розробці каналу з 2012 року, справа зрушила з місця, коли до нього приєднався Феллоуз.

Гарет НімАбатство Даунтон», «Порожня корона») буде продюсувати проект разом з Феллоузом. Поки заплановано перший сезон з десяти епізодів, який вийде в ефір, імовірно, у 2019 році.

18168
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Коментарі для сайту Cackle
Абатство Даунтон
Коломбо
Еш проти Зловісних Мерців
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно