,
Пригоди Мерліна
Грімм
Гріфіни

Нова історична драма від Джуліана Феллоуза для NBC

Нова історична драма від Джуліана Феллоуза для NBC Нова історична драма від Джуліана Феллоуза для NBC
Продюсер і сценарист серіалу «Абатство Даунтон» Джуліан Феллоуз займеться новим проектом «Позолочене століття» (The Gilded Age) для телеканалу NBC.

Дія серіалу буде розвиватися в 1880-х роках в Нью-Йорку, «в період великих соціальних потрясінь, величезних маєтків - створених і втрачених - і палаців уздовж П'ятої Авеню». Головні герої цієї історії - Маріан Брук, дівчина широких поглядів з консервативної сім'ї, і її сусіди: безжалісний магнат Джордж Рассел, його легковажний син Джон та молода дружина Берта.

«Писати сценарій «Позолоченого століття» - це було немов виконання мрії», - говорить Феллоуз. «Я багато років був захоплений цим періодом американської історії, і тепер NBC дає мені можливість донести його до глядача. Адже правда в тому, що Америка - чудова країна з багатою і різноманітною історією».

Хоча проект був в розробці каналу з 2012 року, справа зрушила з місця, коли до нього приєднався Феллоуз.

Гарет НімАбатство Даунтон», «Порожня корона») буде продюсувати проект разом з Феллоузом. Поки заплановано перший сезон з десяти епізодів, який вийде в ефір, імовірно, у 2019 році.

26564
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Дракони: Захисники Тупу
Захисники
Касл
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно