,
Баффі - переможниця вампірів
Секс і Каліфорнія
Знебожені

Фанати «Гри престолів» склали рейтинг майбутніх смертей серіалу

Фанати «Гри престолів» склали рейтинг майбутніх смертей серіалу Фанати «Гри престолів» склали рейтинг майбутніх смертей серіалу
Найбільша міжнародна соцмережа професійних прогнозистів «Sports Betting Experts» провела опитування шанувальників серіалу «Гра престолів», на основі якого був складений рейтинг найбільш очікуваних смертей майбутнього сезону телефільму. В опитуванні взяли участь 10 тис. респондентів.

Перше місце зайняв Теон Ґрейджой - йому пророкують смерть в сьомому сезоні 14% опитаних. На другому місці опинилася леді Мелісандра - за неї проголосували 8% прихильників «Гри престолів». Третє місце в списку потенційних «жертв» віддано Давосу Сіворту, четвертим став Джорах Мормонт. Наступні місця в рейтингу потенційних смертей віддані Джеймі і Серсеї Ланністер, а також Еурону Грейджою.

Що стосується героїв серіалу, що мають, на думку опитаних, найменше шансів загинути в сьомому сезоні «Гри престолів» - це Брандон Старк, Дейєнеріс Таргарієн і, звичайно, Джон Сноу.

Нагадаємо, що прем'єра першого епізоду сьомого сезону серіалу очікується 25 червня 2017 року. Новий сезон буде коротше попередніх: він буде складатися всього з шести епізодів, а не з десяти, але вони будуть більш тривалими.
10671
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Коментарі для сайту Cackle
Гільда
Флінстоуни
11.22.63
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно