,
Декстер
Помаранчевий - хіт сезону
Друзі
Загрузка...

Том Генкс написав військову драму «Грейхаунд»

Том Генкс написав військову драму «Грейхаунд» Том Генкс написав військову драму «Грейхаунд»
Том Генкс вирішив взяти участь у створенні нового проекту «Грейхаунд» (Greyhound).

Дія стрічки відбуватиметься під час Другої світової війни. Головному герою фільму - капітану американського ескадреного міноносця, що полює за німецькими підводними човнами в водах Атлантичного океану, доведеться мати справу не тільки з нацистами, а й з власними демонами.

Генкс написав сценарій драми, а також розмірковує про те, щоб виконати в ній головну роль. Постановкою фільму займеться Аарон ШнайдерПоховайте мене живим»), а продюсувати військову драму буде давній бізнес-партнер Генкса - Гарі Гоецман («Мовчання ягнят»).

Для Тома це не перший досвід створення сценаріїв. Раніше він писав тексти для своїх режисерських проектів «Те, що ти робиш» і «Ларрі Краун», а також для телевізійного серіалу «Брати по зброї».

Розробляють проект компанії Playtone Pictures та FilmNation.

Нагадаємо, що цієї осені Тома Генкса можна буде побачити одразу в двох фільмах: біографічній драмі «Саллі» та гостросюжетному трилері «Інферно».
818
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Шерлок
Найпопулярніші