,
Людина-Павук. Щоденник супергероя
Край «Дикий Захід»
Останнє королівство

У Франції відкрито музей Луї де Фюнеса

У Франції відкрито музей Луї де Фюнеса У Франції відкрито музей Луї де Фюнеса
У рідному селі Сельє за проханнями місцевих жителів нещодавно було відкрито музей відомого французького коміка Луї де Фюнеса. У Сельє він жив до кінця життя в обожнюваному їм заміському будинку Клермон, тому експонати присвячені не тільки його кінематографічній діяльності, а й повсякденним справам у селі.

Як повідомляє видання RFI, у музеї Луї де Фюнеса будуть представлені відеозаписи інтерв'ю його сусідів і знайомих. Всі бажаючі зможуть пройтися по місцях, де любив гуляти актор. Такий маршрут отримав назву «Слідами Луї». Також співробітники музею планують проводити покази фільмів за участю Луї Де Фюнеса.

Добре відомий глядачам французький комік Луї де Фюнес зіграв у понад 130 картинах. Серед його знаменитих стрічок - «Велика прогулянка», «Роззява», трилогія про Фантомаса і кіносерія про французьких жандармів.

Актор пішов з кіно після того, як пережив два інфаркти. Він переїхав у свій улюблений маєток Клермон, де почав займатися вирощуванням троянд. Один з різновидів цієї квітки названа на його честь. Луї де Фюнес помер 27 січня 1983 року.
Загрузка...
2263
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Пригоди Мерліна
Нескінченне кохання
Гарний лікар
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно