,
Готем
Таємниці Ґравіті Фолз
Сини Анархії

Французьке кіно йде до своїх глядачів через інтернет

Французьке кіно йде до своїх глядачів через інтернет Французьке кіно йде до своїх глядачів через інтернет Французьке кіно йде до своїх глядачів через інтернет Французьке кіно йде до своїх глядачів через інтернет Французьке кіно йде до своїх глядачів через інтернет
Рік Франції в Росії триває досить неординарними акціями. Так, у грудні в рамках фестивалю Mixmoviefestival російські інтернет-користувачі зможуть безкоштовно подивитися онлайн деякі класичні французькі стрічки Луї Маля, Клода Шаброля і Жан-Жака Бенекса. Безкоштовно і в повній відповідності з законом.

Серед фільмів дві роботи одного з ідеологів «нової хвилі» Франсуа Трюффо - знакова стрічка режисера «Жуль і Джим» і пізня картина «Останнє метро». Перша розповідає про взаємини трьох героїв - двох друзів, в життя яких вривається Катрін і полонить серця обох чоловіків. Природно, подібні відносини не можуть залишатися безхмарними вічно. «Останнє метро» - історія діяльності великого театру під час окупації Парижа німецькими військами. Головній героїні Маріон (Катрін Деньов) доводиться управляти інституцією на публіці, так як її чоловік-єврей змушений ховатися в надрах театру через переслідування.

Героїня «Жулі та Джимі» Жанна Моро також представлена і в іншій класичній стрічці - повнометражному ігровому дебюті Луї Маля «Ліфт на ешафот». Під музику Майлза Девіса головні герої плетуть нитки своєї інтриги: Флоранс підмовляє коханця Жюльєна вбити чоловіка, що той і здійснює, але по виходу з будівлі, де залишено тіло, згадує, що забув на балконі мотузку, за допомогою якої він і втілив скоєне. На зло на зворотному шляху Жюльєн застряє в ліфті. У цей час його машину викрадає молодий і розсерджений хлопець з подругою, для якого юнацька пустощ придбає фатальні обриси.

Так само, як «Жуль і Джим» нині вважається однією з визначальних французьких стрічок 1960-х, для подальшого десятиліття була важлива картина «Вальсуючі» Бертрана Бліє. Головні герої фільму - двоє зухвалих піжонів (Жерар Депардьє та Патрік Девер), для кого, здається, немає перешкод в їх розкутості і чий вільний, і деколи небезпечний спосіб життя, може викликати заздрість у обивателя.

Пішов з життя у вересні 2010 року класик світового кіно Клод Шаброль представлений на «Mixmoviefestival» стрічкою «Пекло». Спочатку той же сценарій мав намір поставити Анрі-Жорж Клузо, але його однойменна картина так і не була закінчена, проте ті фрагменти, що від неї залишилися,дають сильне враження. Фільм Шаброля, звичайно, не придбав такого ореолу легендарності, як незавершена робота його колеги, і тим не менш, займає непогане місце у творчості класика.

Крім того, на онлайн-фестивалі будуть показані культова стрічка Жан-Жака Анно «Битва за вогонь», що розповідає про доісторичних часах і удостоєна премії «Оскар» у номінації «Кращий грим» і картина Жак-Жана Бенекса «37,2 º вранці» . Завершить такий своєрідний кінофорум фільм популярного режисера Седріка Клапіша «Можливо», де головні ролі зіграли Жан-Поль Бельмондо і Еммануель Дево.

Кожен фільм буде доступний до безкоштовного перегляду і скачування протягом тижня. Найдопитливіші і активні глядачі фестивалю зможуть отримати цінний приз. Огляд пройде з 1 по 31 грудня, покази будуть здійснюватися за адресою www.mixmoviefestival.com.
Загрузка...
3838
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Пуститися берега
Еш проти Зловісних Мерців
Коломбо
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2016 і 2017 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно