,
Хороший лікар
Моє чуже життя
Розчарування

Оператор Крістофер Дойл спробував себе у форматі 3D

Оператор Крістофер Дойл спробував себе у форматі 3D Оператор Крістофер Дойл спробував себе у форматі 3D
Ім'я Крістофера Дойла знайоме всім шанувальникам режисера Вонга Кар Вай: оператор працював з метром над такими картинами як «Чунгкінгскій експрес», «Любовний настрій» і «Прах часів». Дойл взявся за новий для себе тривимірний формат, але залишається вірним азіатському кіно. Оператор зняв для режисера «Прокльони» Такаші Шіміцу ужастик The Rabbit Horror 3D.

Дойл працює і в Штатах; знімав «Параноїд парк» для Гаса Ван Сента, «Дівчина з води» для М. Найта Шьямалана і «Межа контролю» для Джима Джармуша. Але свої найбільші премії - Каннського та Венеціанського фестивалів - оператор отримав за співпрацю з Кар Вай Вонгом.

Тепер один із самих віртуозних західних операторів попрацював з майстром японських жахів. Новий проект Такаші Шіміцу розповість про хлопчика і його страшному іграшковому кролика, який раптово оживає і налаштований далеко не самим мирним чином. Дія розгортається на тлі руйнується сім'ї героя.

Промотуємо фільм на Венеціанському кінофестивалі в цьому році, Шіміцу з'являвся на прем'єрах з головою гігантського плюшевого кролика.

Картина, знята в 3D, знаходиться в пост-продакшн, так що в майбутньому році можна очікувати її виходу на екрани.
2398
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Теорія великого вибуху
Сімпсони
Пригоди Джекі Чана
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно