,
Вейворд Пайнс
Американська історія злочинів
Шерлок

Френсіс Форд Коппола знімає новий фільм

Френсіс Форд Коппола знімає новий фільм Френсіс Форд Коппола знімає новий фільм
Робота над новим фільмом Френсіса Форда Копполи почалася без шуму і гучних заголовків у голлівудських трейдах. Трилер з елементами хоррору буде називатися Twixt Now And Sunrise. Головну роль зіграє Вел Кілмер. Також у фільмі зайняті Ель Фаннінг і Брюс Дерн.

Вел Кілмер грає письменника, автора романів жахів - це все, що відомо про сюжет фільму. Він заснований на розповіді самого Копполи, який вже давно не торкався до хоррора. На зорі своєї кар'єри в 1963-му він зняв фільм жахів "Божевілля 13», а 30 років по тому спробував себе на полі вампірського кіно в «Дракулі».

Робота над фільмом йде на території приватної власності режисера в окрузі Напа, що за півтори години їзди від Сан-Франциско. В кінці минулого року Коппола їздив до Туреччини, вибираючи локації, але невідомо, для якого проекту.

Зараз, коли запущено у виробництво сіквел «Кращого стрілка», інтернет цікавиться, чи впишеться у фільм Вел Кілмер, який зіграв в оригіналі суперника Меверіка.

Коппола самостійно винайшов кошти для фінансування Twixt Now And Sunrise, але поки що не продав права на прокат.

Останньою стрічкою режисера була драма «Тетро», що вийшла в 2009 році. Коппола називав її своїм самим особистим фільмом, однак його прокат, на жаль, не склався ні в Америці, ні в Європі.
2713
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Сімпсони
Вікінги
Гострі козирки
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно