,
Дві дівчини без копійчини
Кохання проти долі
Краще подзвоніть Солу
Загрузка...

Містер Піткін пішов зі сцени

Містер Піткін пішов зі сцени Містер Піткін пішов зі сцени
Знаменитий англійський кіноактор сер Норман Уїздом помер у віці 95 років. Причиною смерті артиста, який останні роки жив на острові Мен, став серцевий напад.

Норман Уїздом прославився у Великобританії і за кордоном завдяки таким кінокартин, як "Містер Піткін в тилу ворога" і "Містер Піткін в лікарні", що вийшли на екрани кінотеатрів в 1950-1960х роках.

Він також знімався у фільмах Чарлі Чапліна, який називав його своїм улюбленим клоуном.

У 1953 році Уїздом написав до фільму "Нещастя в магазині" стала дуже популярною пісню "Не смійтеся наді мною" - її називали візитною карткою актора.

Сер Норман за життя став культовою фігурою в Албанії, де в часи комунізму з усіх західних кінокартин показували тільки його фільми.

У 2000 році актор був удостоєний рицарського звання.
1947
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Царство
І мертві підуть
Величне століття. Роксолана
Cпільнота
  • ВКонтакте
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2013 і 2014 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно