,
Майстри сексу
І мертві підуть
11.22.63

Містер Піткін пішов зі сцени

Містер Піткін пішов зі сцени Містер Піткін пішов зі сцени
Знаменитий англійський кіноактор сер Норман Уїздом помер у віці 95 років. Причиною смерті артиста, який останні роки жив на острові Мен, став серцевий напад.

Норман Уїздом прославився у Великобританії і за кордоном завдяки таким кінокартин, як "Містер Піткін в тилу ворога" і "Містер Піткін в лікарні", що вийшли на екрани кінотеатрів в 1950-1960х роках.

Він також знімався у фільмах Чарлі Чапліна, який називав його своїм улюбленим клоуном.

У 1953 році Уїздом написав до фільму "Нещастя в магазині" стала дуже популярною пісню "Не смійтеся наді мною" - її називали візитною карткою актора.

Сер Норман за життя став культовою фігурою в Албанії, де в часи комунізму з усіх західних кінокартин показували тільки його фільми.

У 2000 році актор був удостоєний рицарського звання.
3321
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Коментарі для сайту Cackle
Цілком Таємно
Гострі козирки
Лютер
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно