,
Тихий океан
Величне століття. Роксолана
Баффі - переможниця вампірів

Пітер Джексон може перенести зйомки «Хоббіта» до Європи

Пітер Джексон може перенести зйомки «Хоббіта» до Європи Пітер Джексон може перенести зйомки «Хоббіта» до Європи
Не все гаразд у Середземному королівстві: у минулу п'ятницю відразу кілька акторських профспілок, включаючи SAG (Гільдія акторів Америки), порадили своїм членам не приймати участі в проекті «Хоббіт». Пітер Джексон у відповідь на цю заяву пригрозив перенести роботу над фільмом до Європи.

Згідно з версією SAG, AFTPA та інших організацій, продюсери «Хоббіта» відмовляються співпрацювати з австралійською і новозеландською акторською профспілкою.

Джексон часу не втрачав, у неділю зробив заяву, в якій обрушився з критикою на MEAA (Союз акторів Австралії), пригрозив перенесенням зйомок в Європу і звинуватив гільдії в спробах використати його фільм як майданчик для політичних ігрищ.

«Дуже просто розмахувати прапором від імені робітників і нападати на багаті студії, - пише Пітер Джексон. - Неважко домогтися емоційної віддачі, а також зовсім нескладно впливати на громадську думку, оскільки заради отримання хорошого сюжету мало хто потрудився дізнатися факти».

А факти, на думку режисера, такі: сам він не має нічого проти профспілок. «Я є членом режисерської гільдії, продюсерської гільдії і гільдії сценаристів - і пишаюся цим. Я підтримую SAG. Всі ці організації (повинен визнати, я не розумію, в чому різниця між гільдіями і профспілками) роблять приголомшливу роботу для своїх членів».

Джексон вважає, що студії створюють всі можливі умови, включаючи матеріальні, щоб відповідати вимогам акторських профспілок, однак знаходяться незадоволені, і ось їх якраз меншість.

«Мене починає переповнювати гнів, коли я бачу, як невелика купка людей загрожує проекту, над яким кілька сотень чоловік працюють вже два роки, а в наступні 4 роки завдяки фільмам будуть створені ще тисячі робочих місць. Сотні мільйонів бюджету, закладених Warner в проект, можуть влитися в нашу економіку».

Загроза з боку профспілок може привести до закриття робіт в Новій Зеландії. Однак, як пише Джексон, «швидше за все зйомки будуть перенесені до Європи. Зробити це просто. Я чув, що Disney відмовилися знімати кіно в Австралії через проблеми з MEAA».

Точка зору Пітера Джексона може не збігатися з думкою студії, проте загроза перенести зйомки до Європи, більш ніж реальна. Якщо австралійські і американські гільдії і профспілки не стримають свої апетити, то «Хоббіт», цілком можливо, опиниться у Східній Європі.
Загрузка...
1472
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Друзі
Вейворд Пайнс
Вікінги
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно