,
Останнє королівство
Полдарк
Рання пташка

Пітер Джексон може перенести зйомки «Хоббіта» до Європи

Пітер Джексон може перенести зйомки «Хоббіта» до Європи Пітер Джексон може перенести зйомки «Хоббіта» до Європи
Не все гаразд у Середземному королівстві: у минулу п'ятницю відразу кілька акторських профспілок, включаючи SAG (Гільдія акторів Америки), порадили своїм членам не приймати участі в проекті «Хоббіт». Пітер Джексон у відповідь на цю заяву пригрозив перенести роботу над фільмом до Європи.

Згідно з версією SAG, AFTPA та інших організацій, продюсери «Хоббіта» відмовляються співпрацювати з австралійською і новозеландською акторською профспілкою.

Джексон часу не втрачав, у неділю зробив заяву, в якій обрушився з критикою на MEAA (Союз акторів Австралії), пригрозив перенесенням зйомок в Європу і звинуватив гільдії в спробах використати його фільм як майданчик для політичних ігрищ.

«Дуже просто розмахувати прапором від імені робітників і нападати на багаті студії, - пише Пітер Джексон. - Неважко домогтися емоційної віддачі, а також зовсім нескладно впливати на громадську думку, оскільки заради отримання хорошого сюжету мало хто потрудився дізнатися факти».

А факти, на думку режисера, такі: сам він не має нічого проти профспілок. «Я є членом режисерської гільдії, продюсерської гільдії і гільдії сценаристів - і пишаюся цим. Я підтримую SAG. Всі ці організації (повинен визнати, я не розумію, в чому різниця між гільдіями і профспілками) роблять приголомшливу роботу для своїх членів».

Джексон вважає, що студії створюють всі можливі умови, включаючи матеріальні, щоб відповідати вимогам акторських профспілок, однак знаходяться незадоволені, і ось їх якраз меншість.

«Мене починає переповнювати гнів, коли я бачу, як невелика купка людей загрожує проекту, над яким кілька сотень чоловік працюють вже два роки, а в наступні 4 роки завдяки фільмам будуть створені ще тисячі робочих місць. Сотні мільйонів бюджету, закладених Warner в проект, можуть влитися в нашу економіку».

Загроза з боку профспілок може привести до закриття робіт в Новій Зеландії. Однак, як пише Джексон, «швидше за все зйомки будуть перенесені до Європи. Зробити це просто. Я чув, що Disney відмовилися знімати кіно в Австралії через проблеми з MEAA».

Точка зору Пітера Джексона може не збігатися з думкою студії, проте загроза перенести зйомки до Європи, більш ніж реальна. Якщо австралійські і американські гільдії і профспілки не стримають свої апетити, то «Хоббіт», цілком можливо, опиниться у Східній Європі.
1922
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Коментарі для сайту Cackle
Південний Парк
Флінстоуни
Картковий будинок
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно