,
Пригоди Мерліна
Людина-Павук. Щоденник супергероя
Безсоромні

Христина Асмус

Христина Асмус Христина Асмус Христина Асмус Христина Асмус Христина Асмус
Коротка біографія:

Рід занять: Актриса
Ім'я (лат.): Kristina Asmus
Зріст: 1.64 м
Дата народження: 11 квітня 1988 | овен
Місце народження: Корольов, Московська область, СРСР (Росія)
Жанри: Комедія, детектив, мультфільм

Біографія:

Христина Асмус народилася 14 квітня 1988 року у місті Корольов. Її батьки, Рада Вікторівна та Ігор Львович, працювали відразу на кількох роботах, щоб забезпечити і прогодувати велику сім'ю. Крім Христини батьки займалися вихованням ще трьох дочок: Каті, Олі та Каріни.

З 8 років Христина займалася спортивною гімнастикою. З цього раннього віку дівчинка сама добиралася з Корольова до Москви на тренування в спортивну школу «Динамо», що сильно загартувало її характер. Надалі в своїй спортивній кар'єрі Асмус домоглася звання кандидата у майстри спорту.

Проте ще в дитинстві, коли всі були впевнені, що майбутнє Христини пов'язане зі спортом, дівчинка потай мріяла про світ театру і кіно. Подивившись серіал «Дикий ангел» і закохавшись в головну героїню Наталію Орейро, Асмус загорілася мрією стати актрисою. І, на щастя, її мрії судилося збутися.

Дебют актриси відбувся ще в її шкільні роки в театрі «МЕЛ», де Христина взяла участь у виставі «А зорі тут тихі». Перший театральний досвід ще більше переконав дівчину, що вона на правильному шляху.

Тим не менше, шлях до заповітної мети не був простим.

Незважаючи на те що після школи Христина з першого разу надійшла в Школу-студію МХАТ на курс до самого Костянтину Райкіна, вже через півроку Асмус була відрахована.

Це був сильний удар, але не в характері Христини було здаватися. І вона почала наполегливу й виснажливу роботу над собою. Протягом двох з половиною років Асмус пропрацювала в обласному ТЮГу, граючи у виставі «Портрет мадмуазель Таржі», і паралельно брала участь у виставах Московського театру доброї казки, відточуючи і освоюючи ази акторської професії.

І праці дівчини не пройшли даром. У 2008 році вона з успіхом вступила до Театрального училища ім. Щепкіна на курс знаменитого актора Бориса Клюєва.

Однак справжній зоряний час Христини Асмус був ще попереду. У 2010 році на екрані з'явився комедійний серіал Максима Пежемського «Інтерни», що став телевізійним дебютом актриси. «Інтерни» став одним із самих популярних серіалів сучасності і привернув до себе увагу величезної кількості телеглядачів. А Христина, виконавши одну з головних ролей в цьому успішному серіалі, стала справжньою зіркою.

Правда, щоб отримати цю роль, Асмус пройшла самі виснажливі проби, бо кандидатур на всі чотири головні ролі було близько двох з половиною тисяч.
У цьому ж 2010 році Христина знялась у детективі режисера Миколи Гусєва «Алібі на двох».

На даний момент Христина Асмус є хоч і молодої, але успішної і багато обіцяючою актрисою. І можна сміливо стверджувати, що попереду Христину чекає величезна безліч цікавих ролей, які принесуть їй ще більшу популярність, і ми в майбутньому не раз почуємо її звучне ім'я.

Фільмографія:

2012 Синдром дракона (серіал) ... Олександра Максимова
2012 Zолушка
2011 Іван Царевич і Сірий Вовк ... білка, озвучення
2010 Алібі на двох (серіал) ... Саша
2010 Ялинки ... Лена
2010 - ... Інтерни (серіал) ... Варвара Черноус
7094
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Дві дівчини без копійчини
Теорія великого вибуху
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
Зірки кіно - це категорія сайту в якій Ви можете переглянути біографії відомих акторів та режисерів світового кінематографу. Розділ містить в собі багату колекцію фото акторів, фільмографії голівудських зірок з посиланнями на картини в яких вони задіяні для подальшого перегляду онлайн. Надалі планується збирати біографії не тільки акторів, які завоювали величезну кількість глядацьких симпатій, а й тих, хто тільки починає свій шлях у світі кіно.