,
Поліція Парадайз
Останнє королівство
Край «Дикий Захід»

Маріса Томей зіграє відому феміністку Глорію Стайнем

Маріса Томей зіграє відому феміністку Глорію Стайнем Маріса Томей зіграє відому феміністку Глорію Стайнем
Лауреат премії «Оскар» за роль у фільмі «Мій кузен Вінні» Маріса Томей виконає головну роль в міні-серіалі каналу HBO «Міс» (Ms).

Дія міні-серіалу розгортатиметься в 1971 році. Телешоу покаже історію журналу Ms. Magazine очима знаменитої феміністки і співзасновника цього видання Глорії Стайнем. Творці проекту збираються розповісти про панянок, чиє життя змінилося завдяки Ms. Magazine за часів жіночого руху, який почався в 60-70-ті роки минулого сторіччя.

Функції виконавчих продюсерів візьмуть на себе Джордж Клуні, Грант Хеслов і Брюс Коен. В якості консультанта міні-серіалу виступить сама Глорія Стайнем.

Цього року Марісу Томей можна буде побачити в драмі Айри Сакса «Любов - дивна штука», в романтичній комедії Марка Лоуренса «Виправлений варіант», де вона зіграла разом з Х'ю Грантом, а також в картині Шона Макнамара «Життя робота».
6081
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Чужоземка
Хороший лікар
Крила кохання
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно