,
Теорія великого вибуху
Таємниці Ґравіті Фолз
Стародавні

Том Хенкс зіграє в екранізації роману «Сфера» Дейва Еггерса

Том Хенкс зіграє в екранізації роману «Сфера» Дейва Еггерса Том Хенкс зіграє в екранізації роману «Сфера» Дейва Еггерса
Том Хенкс виконає одну з головних ролей у стрічці про IT-технології «Сфера» (The Circle), екранізації однойменного роману Дейва Еггерса.

У центрі сюжету - молода дівчина Мей Холландер, яка отримує роботу в інтернет-компанії The Circle, що об'єднує електронну пошту, соціальні профілі і банківські рахунки своїх користувачів в єдину мережу. Система позиціонується як черговий крок у розвитку онлайн-спілкування, але вже незабаром головна героїня дізнається про те, що керівництво корпорації використовує дані про клієнтів в корисливих цілях.

Сценарієм і постановкою фільму займеться Джеймс Понсольдт.

Нагадаємо, що нещодавно Том Хенкс завершив зйомки в екранізації іншого роману Еггерса - «Голограма для короля». У планах актора залишається також повернення до образу Роберта Ленгдона у фільмі «Інферно», заснованому на однойменному бестселері Дена Брауна.
6043
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Нескінченне кохання
Поліція Парадайз
Табу
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно