,
Вейворд Пайнс
Останнє королівство
Захисники

Шарліз Терон і Ермі Хаммер можуть стати частиною «Гувера»

Шарліз Терон і Ермі Хаммер можуть стати частиною «Гувера» Шарліз Терон і Ермі Хаммер можуть стати частиною «Гувера» Шарліз Терон і Ермі Хаммер можуть стати частиною «Гувера»
Оскароносна акторка Шарліз Терон і зірка «Соціальної мережі» Ермі Хаммер ведуть переговори з Warner про свою участь у черговому проекті ветерана Голлівуду Клінта Іствуда. Головного героя в біографічній драмі «Гувер» про одіозного керівника ФБР зіграє Леонардо ДіКапріо.

Для Шарліз Терон призначена роль Хелен Ганді, яку у віці 21 року глава Бюро взяв з управління юстиції собі в особисті секретарі. Ганді працювала на Едгара Гувера протягом 54 років і будучи присвяченій в особисті таємниці свого начальника, вміла, тим не менш, тримати язик за зубами.

Ермі Хаммеру ж запропоновано зіграти Клайда Толсона - заступника директора ФБР, якому за чутками приписували близький зв'язок з начальником.

Гувер був першим керівником Федерального Бюро розслідувань, перебуваючи на цій посаді протягом майже півстоліття, аж до своєї смерті в 1972-му. Неоднозначна і суперечлива особистість, яку багато хто звинувачував в перевищенні повноважень, він відповідальний за введення ряду інноваційних технологій в роботу поліції (лабораторії судової медицини, централізована база відбитків пальців), що використовуються донині.

Сценарій байовика про Гувері написав Дастін Ленс Блек, чия адаптація історії про Харві Мілка взяла в 2009-му «Оскар».

Зйомки стрічки стартують на початку майбутнього року. Проект стане першим досвідом співпраці режисера Клінта Іствуда з Леонардо ДіКапріо.
Загрузка...
1568
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Відьми Іст-Енду
Люцифер
Друзі
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно