,
Відкриття відьом
Діагноз - майже не закохані
Злюки бобри

Студія Fox розповість про життя після смерті

Студія Fox розповість про життя після смерті Студія Fox розповість про життя після смерті
Студія 20th Century Fox придбала права на екранізацію графічної новели Деша Шоу «Лікарі» (Doctors).

В центрі сюжету - група лікарів, які за допомогою унікальної технології мають можливість входити в свідомість померлих і тимчасово повертати їх до життя. Коли дослідники отримують завдання оживити матір своєї нової клієнтки, перед ними постає питання - як чинити в тому випадку, якщо мертві не захочуть знову повертатися в світ живих ...

Графічна новела, що вийшла в друк 24 вересня, описується критиками як «суміш» «Початку» і «Коматозників». Продюсерські функції візьмуть на себе Девід С. Гойер і Метт Рейлі.

На цей момент Девід С. Гойер зайнятий роботою над першим сезоном супер-геройського шоу «Костянтин», прем'єра якого відбудеться 24 жовтня.
4863
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Коментарі для сайту Cackle
Всі жінки відьми
Життя з Луї
Чорний список
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно