,
Гострі козирки
І мертві підуть
Пуаро Агати Крісті
загрузка...

Еван МакГрегор зіграє в екранізації роману Філіпа Рота

Еван МакГрегор зіграє в екранізації роману Філіпа Рота Еван МакГрегор зіграє в екранізації роману Філіпа Рота
Еван МакГрегор виконає головну роль в адаптації роману Філіпа Рота «Американська пастораль» (American Pastoral).

Головний герой - Сеймур «Швед» Лейвоу - успішний бізнесмен, виходець з єврейської сім'ї, який вважає себе справжнім американцем. Він одружений на королеві краси і користується всіма благами, подарованими йому благословенною Америкою. Але приходять 60-е і світ, який будував Сеймур, починає валитися, а найбільш болючого удару завдає дочка, яка вибрала шлях політичного терору.

Філліп НойсСолт») днями підтвердив, що займе режисерське крісло екранізації. Джон Романо («Ночі в Роданте») напише адаптований сценарій до «Американської пасторалі». Зйомки картини планують розпочати в 2015 році.

Нагадаємо, що у минулому році на екрани вийшло дві стрічки з участю Евана МакГрегора: пригодницьке фентезі «Джек - вбивця велетнів», драма «Серпень», а також актор озвучив персонаж у мультфільмі «Кіт Грім та зачарований дім».
Загрузка...
4316
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Манускрипт всевладдя
Як козаки...
Південний Парк
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно