,
Сини Анархії
Лютер
Захисники

Метт Деймон спробує вижити на Червоній планеті

Метт Деймон спробує вижити на Червоній планеті Метт Деймон спробує вижити на Червоній планеті
Студія 20th Century Fox запропонувала Метту Деймону головну роль у науково-фантастичному фільмі «Марсіанин» (The Martian).

Картина буде заснована на однойменній книзі Енді Віра. Головний герой, астронавт NASA, фахівець з ботаніки та інженер-механік, застряє на Марсі в повній самоті і повинен тепер шукати шляхи до порятунку. «Марсіанин» описується як сплав відразу двох фільмів за участю Тома Генкса - стрічок «Аполлон 13» і «Вигнанець».

Через напружений графік проект покинув Дрю Годдард, зайнятий роботою над серіалом «Шибайголова», і тому зараз студія 20th Century Fox шукає нового режисера. Функції продюсера візьме на себе Саймон Кінберг, знайомий з Деймоном по роботі над картиною «Елізіум».

Нагадаємо, що цього року Метта Деймона можна буде побачити у військовій драмі Джорджа Клуні «Мисливці за скарбами».
4336
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Краще подзвоніть Солу
Кохання Мер′єм
Пуститися берега
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно