,
Брати по зброї
Тихий океан
Табу

Едріан Броуді виграв суд проти продюсерів «Джалло»

Едріан Броуді виграв суд проти продюсерів «Джалло» Едріан Броуді виграв суд проти продюсерів «Джалло» Едріан Броуді виграв суд проти продюсерів «Джалло»
Місяць тому Едріан Броуді подав до суду на продюсерів фільму жахів Даріо Ардженто «Джалло», намагаючись перешкодити релізу фільму на DVD і вимагаючи належні йому 3 мільйони доларів. На цьому тижні суд визнав правоту актора.

Нагадаємо, що трапилося із зіркою «Хижаки». Після першого тижня зйомок в «Джалло» Едріан Броуді не дорахувався обіцяних 640 тисяч доларів на рахунку і виявив, наскільки урізаний бюджет картини. Актор зібрався вийти з проекту, але його переконали залишитися, мотивуючи тим, що необхідне фінансування у розмірі 2 мільйонів доларів знайдено завдяки продажу прав на прокат в Італії.

Продюсери умовили Едріана підписати новий договір, згідно з яким він продовжить зніматися, але 640 тисяч виплатять потім. Замість цих грошей він отримав право заборонити використання свого імені в стрічці, поки йому повністю не виплатять гонорар.

Броуді домагався повної заборони на реліз DVD, але суддя в підсумку, визнавши закономірність його вимог, постановив виплатити йому необхідну компенсацію, а також наклав заборону на будь-яке використання особи Броуді в рекламі проекту. Це означає, що на обкладинках DVD не можна буде друкувати фотографії зірки «Піаніст», а на дисках «Джалло» зображення Броуді фігурує аж два рази.
Загрузка...
1390
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Людина-Павук. Щоденник супергероя
Полдарк
Пуститися берега
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2016 і 2017 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно