,
Нарко
Маніяк
Американці

У Джесіки Честейн буде «Найжорсткіший рік»

У Джесіки Честейн буде «Найжорсткіший рік» У Джесіки Честейн буде «Найжорсткіший рік»
В акторському складі загадкової картини Джей. Сі. Чандора «Найжорсткіший рік» (A Most Violent Year), на головну роль в якій на початку червня погодився Хав'єр Бардем, намічається зіркове поповнення. За повідомленням Variety, переговори щодо ролі головної героїні почала Джессіка Честейн.

Пре-продакшн «Найжорсткішого року» проходить в атмосфері суворої секретності. Сюжет фільму, сценарій якого Чандор написав самостійно, не розголошується, проте відомо, що Бардем повинен зіграти роль «хорошого хлопця».

Портал The Playlist роздобув інформацію про те, що події «Найжорсткішого року» розгортатимуться у Нью-Йорку 80-х років, а в центрі історії виявиться амбітний бізнесмен, який зіткнувся з корумпованою організацією, проте поки що ніхто не може сказати напевно, чи так це насправді. Що ж до героїні, Джессіки Честейн, то про неї не відомо взагалі нічого.

Зйомки фільму почнуться восени.
2916
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Пуститися берега
Хороший лікар
Гільда
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно