,
Бійся ходячих мерців
Картковий будинок
Друзі
Загрузка...

Кіра Найтлі складе компанію Бенедикту Камбербетчу у фільмі «Штучна гра»

Кіра Найтлі складе компанію Бенедикту Камбербетчу у фільмі «Штучна гра» Кіра Найтлі складе компанію Бенедикту Камбербетчу у фільмі «Штучна гра»
Британський акторський дует з'явиться у фільмі «Штучна гра» (Imitation Game). У режисерське крісло сяде Мортен Тільдум («Мисливці за головами»).

В основу сюжету лягла книга «Алан Тьюринг: Енігма» (Alan Turing: The Enigma) і оповідає про британського математика та криптографа Алана Тьюринга. В останні роки Другої світової він допоміг зламати код Енігма, що, звичайно ж, сприяло перемозі військ союзників. Після війни Тьюринга переслідували у судовому порядку за звинуваченням у гомосексуалізмі і, після чого, талановитий математик покінчив життя самогубством.

Тьюринга зіграє Бенедикт Камбербетч, а Найтлі дісталася роль близької до нього жінки. При всій своїй консервативності вона до кінця була поруч з ним, хоча відносини були дуже складними.

Бюджет у нової стрічки зовсім не великий - 15 мільйонів доларів.
загрузка...
2031
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Американці
Секс і Каліфорнія
Таємниці Ґравіті Фолз
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2016 і 2017 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно