,
Гільда
Тихий океан
Відкриття відьом

Кіра Найтлі складе компанію Бенедикту Камбербетчу у фільмі «Гра в імітацію»

Кіра Найтлі складе компанію Бенедикту Камбербетчу у фільмі «Гра в імітацію» Кіра Найтлі складе компанію Бенедикту Камбербетчу у фільмі «Гра в імітацію»
Британський акторський дует з'явиться у фільмі «Гра в імітацію» (Imitation Game). У режисерське крісло сяде Мортен Тільдум («Мисливці за головами»).

В основу сюжету лягла книга «Алан Тьюринг: Енігма» (Alan Turing: The Enigma) і оповідає про британського математика та криптографа Алана Тьюринга. В останні роки Другої світової він допоміг зламати код Енігма, що, звичайно ж, сприяло перемозі військ союзників. Після війни Тьюринга переслідували у судовому порядку за звинуваченням у гомосексуалізмі і, після чого, талановитий математик покінчив життя самогубством.

Тьюринга зіграє Бенедикт Камбербетч, а Найтлі дісталася роль близької до нього жінки. При всій своїй консервативності вона до кінця була поруч з ним, хоча відносини були дуже складними.

Бюджет у нової стрічки зовсім не великий - 15 мільйонів доларів.
3908
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Флінстоуни
Надприродне
Безсоромні
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно