,
Сімпсони
Еш проти Зловісних Мерців
Майстри сексу

Оголошено 15 претендентів на документальний «Оскар»

Оголошено 15 претендентів на документальний «Оскар» Оголошено 15 претендентів на документальний «Оскар» Оголошено 15 претендентів на документальний «Оскар» Оголошено 15 претендентів на документальний «Оскар» Оголошено 15 претендентів на документальний «Оскар»
Американська Академія кінематографічних мистецтв і наук оголосила список з п'ятнадцяти картин, п'ять з яких будуть згодом відібрані в якості кандидатів на премію «Оскар» у номінації «Кращий документальний фільм». Повний список претендентів у цій категорії складався зі сто однієї роботи.

В остаточний топ-5 будуть пробиватися такі фільми, як «Рестрепо» - погляд зсередини на одну з найжахливіших долин Афганістану, в якій безперервно ведеться боротьба солдатів з Талібаном; «Історія Тіллман» - розповідь про професійний футболіста, який залишив кар'єру заради служби в армії і трагічно загинув, захищаючи батьківщину; «В очікуванні Супермена» - спроба режисера Девіса Гуггенхейма проаналізувати причини відносно невисокого рівня сучасного американського державного утворення на прикладі кількох дітей і т.д.

Самі ж п'ятеро номінантів на «Оскар» будуть названі 25 січня 2011.

Попередній список з 15 картин повністю виглядає наступним чином:
Клієнт № 9: Зліт і падіння Еліота Спітцера;

Enemies of the People;

«Вихід через сувенірну лавку»;

Газова країна;

«Геній всередині. Внутрішнє життя Гленна Гульда »;

«Внутрішня справа»;

«Лотерея»;

«Прекрасне життя»;

«Боротьба за честь»;

«Рестрепо»;

This Way of Life;

«Історія Тіллман»;

«В очікуванні Супермена»;

«Звалище»;

«Вільям Кунстлер: турбувати всесвіт»;
2766
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Край «Дикий Захід»
Царство
Чорний список
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно