,
Доктор Хаус
Абатство Даунтон
Відьми Іст-Енду
Загрузка...

Френсіс Форд Коппола зніме нову кіносагу про італоамериканців

Френсіс Форд Коппола зніме нову кіносагу про італоамериканців Френсіс Форд Коппола зніме нову кіносагу про італоамериканців
Френсіс Форд Коппола приступає до роботи над своїм наступним поки що безіменним фільмом, який повертає його в улюблену по «Хрещеному батькові» епоху часів розквіту мафіозних кланів.

Проект описує життя італійсько-американської сім'ї у проміжку 30-60-х років минулого століття. У центрі сюжету знаходяться хлопець і дівчина, історія починається, коли вони були ще зовсім молодими.

Коппола пише сценарій, Paramount начебто зацікавився цим починанням. Напевно, припускають, що Френсіс спробує з цим проектом повторити успіх «Хрещеного батька».
загрузка...
1682
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Майстри сексу
Безсоромні
Секс і Каліфорнія
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2016 і 2017 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно