,
Захисники
Якось у казці
Полдарк

Гері Олдман зіграє начальника радянської міліції

Гері Олдман зіграє начальника радянської міліції Гері Олдман зіграє начальника радянської міліції
Як повідомляє ресурс The Hollywood Reporter, Гері Олдман приєднався до акторського складу трилера «Номер 44» (Child 44), заснованого на однойменному романі Тома Роба Сміта.

Дія твору відбувається у сталінські часи в Радянському Союзі. Сюжет будується навколо досвідченого співробітника КДБ, який в процесі розслідування злочинів серійного вбивці, сам стикається з могутнім каральним апаратом своєї країни, в якій, згідно пануючої ідеології, не можуть існувати маніяки.

Роль слідчого зіграє Том Харді. Гері Олдману дісталася партія начальника радянської міліції, який переслідує головного героя. У фільмі також зніматимуться Нуми Рапас і Джоел Кіннаман.

Постановником фільму призначений Деніел Еспіноза.
Загрузка...
1730
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Коломбо
Нарко
Декстер
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно