,
Останнє королівство
Стародавні
Гарний лікар

Фільм про Фредді Меркьюрі зніме Том Хупер

Фільм про Фредді Меркьюрі зніме Том Хупер Фільм про Фредді Меркьюрі зніме Том Хупер
Вже кілька років продюсери виношують ідею про біографічну стрічку, головним персонажем якої став би соліст групи Queen Фредді Меркьюрі. Думки матеріалізуються: проект про життя і творчість знаменитого музиканта на ранній стадії виробництва. Роль Меркьюрі зіграє Саша Барон КоенБорат», «Диктатор»). Режисером, можливо, буде Том Хупер.

Проект про життя легендарного Фредді Меркьюрі, належить компаніям Sony Pictures і GK Films. Серед кандидатів на головну роль був Джоні Депп, але роль дісталася найвисокооплачуванішому британському актору у Голлівуді. Знімати картину запропонували Тому Хуперу («Король говорить!», «Знедолені»), який добре зарекомендував себе у Голлівуді. Хупер вже встиг попрацювати з Коеном: в мюзиклі «Знедолені» Саша Барон Коен зіграв і заспівав невелику роль господаря готелю, пройдисвіти і злодія месьє Тенардье.

Робота над проектом про Меркьюрі затягувалася через відсутність прав на музику. Але продюсерам вдалося заручитися підтримкою учасників групи Queen і отримати дозвіл на використання у фільмі популярних композицій.
Загрузка...
1619
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Готем
Захисники
Вейворд Пайнс
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно