,
Тихий океан
Абатство Даунтон
Готем

Стівен Спілберг зніме серіал про Наполеона

Стівен Спілберг зніме серіал про Наполеона Стівен Спілберг зніме серіал про Наполеона
Стівен Спілберг має намір зняти телевізійний серіал, присвячений Наполеону Бонапарту. Як повідомляє видання Deadline, у його основі буде сценарій, який написав Стенлі Кубрик на початку 60-х років минулого століття.

У свій час Кубрик провів велику дослідницьку роботу, збираючи матеріал для проекту, проте серіал так і не був створений, так як студії вважали його занадто дорогим.

Прагнення Спілберга повернутися до телевізійних постановок, означає, що в найближчому майбутньому не варто очікувати відновлення робіт над картиною «Робокаліпсис».

Нагадаємо, що раніше проект був заморожений, оскільки постановника не влаштував сценарій, а інвесторів - розмір його бюджету.
Загрузка...
1691
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Флінстоуни
Пригоди Джекі Чана
Гарний лікар
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно