,
Дракони: Захисники Тупу
Якось у казці
Край «Дикий Захід»

Режисер «Гри престолів» визнав корисність піратства

Режисер «Гри престолів» визнав корисність піратства Режисер «Гри престолів» визнав корисність піратства
Нелегальне скачування у мережі епізодів популярних серіалів не тільки не завдає шкоди, але, навпаки, сприяє зростанню популярності шоу. У всякому разі, коли йдеться про серіал «Гра престолів».

Як повідомляє видання The Age, таке нетипове для творців інтелектуальної власності думку висловив американський режисер Девід Петрарка, який зняв кілька епізодів «Гри престолів».

На його думку, відеопіратство створює необхідний для таких проектів «культурний шумовий фон» і підвищує увагу до них. «Саме завдяки цьому всі вони зараз і процвітають», - заявив Петрарка, виступаючи перед слухачами в Університеті Західної Австралії.

Слова режисера підтверджуються цифрами. Незважаючи на те, що «Гра престолів» очолила рейтинг найбільш скачуваних серіалів 2012 року, продаж ліцензійних копій на дискових носіях виросли на 44 відсотка.
Загрузка...
1881
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Помаранчевий - хіт сезону
11.22.63
Доктор Хаус
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно