,
Грімм
Вікінги
Хроніки Шаннари

Леонардо ДіКапріо зіграє Ганнібала Лектера 19-го століття

Леонардо ДіКапріо зіграє Ганнібала Лектера 19-го століття Леонардо ДіКапріо зіграє Ганнібала Лектера 19-го століття Леонардо ДіКапріо зіграє Ганнібала Лектера 19-го століття
Цікавим поворотом у кар'єрі Леонардо ДіКапріо може стати роль в екранізації книги Еріка Ларсона «Диявол в білому місті» - The Devil in the White City. Компанія актора Appian Way у співпраці з Double Features придбали права на постановку «Диявола», а сам ДіКапріо збирається зіграти серійного вбивцю, від руки якого імовірно загинуло від 27 до 200 осіб.

Книга Ларсона відноситься до жанру наукової літератури, тобто являє собою дослідження подій, що мали місце під час Всесвітньої виставки 1893 року в Чикаго. Герман Уебстер Маджетт, більш відомий як доктор Генрі Ховард Холмс, спроектував і побудував готель у Чикаго, який став справжнім замком смерті, особливо для молодих жінок.

Особлива конструкція будови дозволяла розбиратися в ній тільки творцеві - Холмс міняв робітників під час будівництва. Одних жертв він тримав у величезному звуконепроникному приміщенні неподалік від власного кабінету, інших душив газом у спальнях номерів. Фінал у нещасних був один - тіла скидалися по особливому жолобу в підвал, де Холмс ретельно їх обробляв, знімаючи плоть. Скелети і органи потім продавалися в медичні школи. Деякі тіла кілер спалював або занурював у кислоту.

Після закінчення виставки Холмс покинув Чикаго і відправився до Техасу, де провернув аферу з двома сестрами, спадкоємицями залізничного магната. На одній він обіцяв одружитися, а іншу вбив. Маніяк продовжував пересування по США і Канаді, поки не був заарештований в липні 1894 року за шахрайство на скачках. Його злочини у Чикаго стали відомі тільки після того, як поліція почала розслідування за заявою одного із співробітників «Замку смерті».

Холмс зізнався в 27 вбивствах, проте, як вважає поліція, маніяк позбавив життя близько 200 людей, але довести це було неможливо, оскільки підсудний постійно брехав, а останки, знайдені в його готелі не дозволяли ідентифікувати кількість жертв. Холмс був повішений у травні 1896 року.

Долею Генрі Ховарда Холмса цікавився Том Круз - він-то й купив права на екранізацію книги Ларсона у 2003 році, коли вона була опублікована. Тоді ж ДіКапріо планував схожий проект, заснований на матеріалах про Холмса, які стали народним надбанням. Коли ж книга Ларсона виявилася вільна, Appian Way і Double Features придбали права і вже почали пошуки сценариста.
2798
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Абатство Даунтон
Злюки бобри
Гріфіни
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно