,
Пригоди Мерліна
Теорія великого вибуху
Люцифер

Річ Мур обіцяє продовження «Ральфа»

Річ Мур обіцяє продовження «Ральфа» Річ Мур обіцяє продовження «Ральфа»
Діснеївська анімаційна стрічка «Ральф» заробила настільки вагому суму у перші дні американського прокату, що розмови про потенційний сіквел просто не могли не розпочатися. Режисер Річ Мур виявився до них готовий, оголосивши, що «згоден зайнятися продовженням хоч цю хвилину, тому що по-справжньому любить персонажів свого мультфільму і людей, які їх зіграли».

Про що ж може розповісти стрічка, яка продовжує тему восьмібітних відеоігор? Мур вважає, що рухатися тут потрібно у бік сучасності. «Якщо пощастить і нам нададуть можливість зробити сіквел, то, я думаю, було б відмінно розкрити тему мережевих ігор, ігор на домашніх консолях ...»

Нове творіння Disney Animation, присвячене лиходієві з восьмібітної комп'ютерної гри, який вирішив змінити своє нудне життя, зібрало в минулі вихідні $ 49,1 млн в домашньому прокаті, обігнавши навіть «Рапунцель: заплутану історію» з її $ 48.8 млн. доларів.
2465
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Кохання напрокат
Діагноз - майже не закохані
Південний Парк
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно