,
Американська історія злочинів
Секс і Каліфорнія
Таємниці Ґравіті Фолз

Оголошено лауреатів телевізійної премії «Еммі»

Оголошено лауреатів телевізійної премії «Еммі» Оголошено лауреатів телевізійної премії «Еммі»
У США оголошені лауреати головної телевізійної премії «Еммі». Кращим драматичним серіалом визнано «Чужий серед своїх», а найкращими драматичними акторами Клер Дейнс і Даміан Льюіс, які зіграли в ньому головні ролі.

Премію як кращий режисер драматичного серіалу отримав Тім Ван Паттен, постановник «Підпільної імперії».

Кращим комедійним серіалом названо «Американська сімейка». В акторських номінаціях перемогу здобули Джон Крайер і Джулія Луїс-Дрейфус, що зіграли серіалах «Два з половиною чоловіки» і «Віце-президент» відповідно.

«Еммі» за ролі другого плану в драматичних серіалах отримали Аарон ПолПуститися берега») і Меггі Сміт («Абатство Даунтон»), а в комедійних серіалах - Ерік Стоунстріт і Джулі Боуен («Американська сімейка»).

Премія «Еммі», яка вважається телевізійним аналогом «Оскара», була вручена в 64-й раз.
Загрузка...
9317
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Як козаки...
Чужоземка
Пригоди Мерліна
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно