,
Пуститися берега
Американська історія злочинів
Як козаки...

«Метро 2033» збираються екранізувати в Америці

«Метро 2033» збираються екранізувати в Америці «Метро 2033» збираються екранізувати в Америці
Студія MGM придбала права на екранізацію науково-фантастичного роману Дмитра Глухівського «Метро 2033». Написання сценарію довірили Ф. Скотту Фрезіеру, на рахунку якого поки тільки один проект - трилер «Цифрова радіостанція» з Малін Акерман і Джоном Кьюсаком. Продюсувати екранізацію збирається Марк Джонсон («Людина дощу», «У пошуках галактики», франшиза «Хроніки Нарнії»).

Дія «Метро 2033» відбувається в постапокаліптичній Москві, зруйнованій ядерним вибухом. Ті, що вижили ховаються в підземці. Головний герой роману, 24-річний Артем, знайомиться зі сталкером на ім'я Хантер і погоджується виконати одне його важливе доручення, що в підсумку обертається для молодої людини подорожжю через все метро - незвідане і повне різноманітних небезпек ...

Роман «Метро 2033» перевели на 35 мов, у тому числі і на англійську два роки тому. Твір породив цілий всесвіт творів тієї ж тематики і Дмитро Глухівський зараз намагається зробити щось подібне і в інших країнах.
3855
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Лютер
Краще подзвоніть Солу
Постукай в мої двері
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно