,
ЕГО - Чоловікам не можна довіряти
Дві дівчини без копійчини
Американці

Marvel хоче запустити серіал за мотивами «Месників»

Marvel хоче запустити серіал за мотивами «Месників» Marvel хоче запустити серіал за мотивами «Месників»
Комікс-гігант Marvel заявив про наміри зробити телевізійне шоу за мотивами їх недавнього мегахіта «Месники». Переговори про можливе пришестя в телевізор ведуться з каналом ABC, що належить корпорації Disney.

Проект знаходиться на самому початку виробничого процесу: представники Marvel і ABC зараз спільно шукають гідну ідею, з якої в подальшому може вирости великомасштабний телесеріал. Кажуть, що майбутній серіал не буде безпосередньо пов'язаний з блокбастером Джосса Відона і чекати на екрані будь-якого з супергероїв оригіналу не слід. Проте місцем дії стане той же всесвіт, де мешкають «зіркові» супергерої, а таку аморфну ​​субстанцію як дух фільму дбайливо перенесуть на малі екрани.

Це не перша спроба нинішнього керівництва Marvel проникнути в телевізор, але поки шанс отримати власне шоу є тільки у Халка: робота над серіалом ведеться вже кілька років, а на запитання відповідає - здебільшого, дуже розмито - прикріплений до проекту Гільєрмо Дель Торо. Зараз там чергова серія пошуків сценариста.


3027
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Злі пташки
Цілком Таємно
Пригоди Джекі Чана
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно