,
11.22.63
Гра престолів
Стародавні

Walt Disney першою заробила мільярд доларів

Walt Disney першою заробила мільярд доларів Walt Disney першою заробила мільярд доларів
Компанія Walt Disney першою з голлівудських мейджорів заробила на американському ринку один мільярд доларів. Як повідомляє видання Variety, для цього їй потрібен був рекордно короткий термін - 188 днів.

Попередній рекорд був встановлений в 2010 році, коли такого ж результату Walt Disney вдалося досягти за 210 днів.

Очевидно, що головним "локомотивом" американського прокату став фільм «Месники», який заробив на батьківщині більше 600 мільйонів доларів, далі йде мультфільм «Відважна» з 175 мільйонами доларів.

Примітно, що третє місце в списку найбільш успішних проектів Walt Disney числиться «Джон Картер», незважаючи на те, що в підсумку фільм приніс компанії збитки в розмірі 200 мільйонів доларів.

За друге місце в списку найбільш успішних голлівудських мейджорів, боротимуться компанії Sony і Universal. На момент написання даної замітки американські касові збори їх фільмів перевищили 900 мільйонів доларів ...
Загрузка...
1293
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
І мертві підуть
Дві дівчини без копійчини
Еш проти Зловісних Мерців
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно