,
Грімм
Якось у казці
Сини Анархії

Сценарист «Кримінального чтива» представить нову біографію Христа

Сценарист «Кримінального чтива» представить нову біографію Христа Сценарист «Кримінального чтива» представить нову біографію Христа
Новий проект режисера Пола Верховена, заснований на його власній книзі «Ісус з Назарету», знайшов сценариста.

Як повідомляє ресурс Deadline, адаптувати монументальну працю, над якою Верховен працював протягом двох десятків років буде Роджер Евері. У його активі сценарії до таких фільмів, як «Кримінальне чтиво» і «Беовульф».

У своїй книзі Верховен заперечує божественне походження Ісуса Христа і всі чудеса, які йому приписуються в Новому Завіті.

На думку режисера, родоначальник нової релігії з'явився на світ в результаті насильства, вчиненого римським легіонером над Марією. Верховен впевнений, що Христос був великим пророком і пропонував своїм послідовникам не нову релігійну доктрину, а новий етичний кодекс, дотримання якого, на його думку, призвело б до створення реального раю на Землі.

"Я вірю, що він був убитий виключно з політичних мотивів, оскільки представляв небезпеку для влади. Його вплив постійно зростав. Свого часу ідеї Христа були утопічними. Він говорив про те, як ми повинні ставитися один до одного, як намагатися зрозуміти своїх ворогів", - говорив режисер в одному з інтерв'ю.
1927
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Коментарі для сайту Cackle
Дві дівчини без копійчини
Таємниці Ґравіті Фолз
Стародавні
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно