,
Сини Анархії
Брати по зброї
Стародавні

Міла Куніс зіграє російську прибиральницю в фільмі Вачовскі

Міла Куніс зіграє російську прибиральницю в фільмі Вачовскі Міла Куніс зіграє російську прибиральницю в фільмі Вачовскі
Міла Куніс і Ченнінг Татум дійсно зіграють головні ролі в новому фантастичному фільмі «Піднесення Юпітер», який знімуть творці «Матриці» Лана Вачовскі і Енді Вачовскі. Про це Татум розповів в інтерв'ю MTV.

Дія буде відбуватися в далекому майбутньому, коли люди розділяться на класи відповідно до внесених у генетичний код змінами. Передбачається, що Куніс зіграє російську іммігрантку, яка заробляє на життя прибиранням туалетів. До нещастя, у її героїні виявиться такий же генетичний код, як і у Королеви Всесвіту, що створить небезпеку для влади останньої. Володарка посилає вбивцю, щоб ліквідувати потенційну суперницю.

Роль ліквідатора і дістанеться Ченнінг Татуму. Знімальний і прокатний графік картини поки невідомий.
Загрузка...
1883
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Цілком Таємно
Край «Дикий Захід»
Чорний список
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно