,
Пригоди Мерліна
Люцифер
Уламки щастя

«Друзі Чорнобиля» засудили фільм жахів «Заборонена зона»

«Друзі Чорнобиля» засудили фільм жахів «Заборонена зона» «Друзі Чорнобиля» засудили фільм жахів «Заборонена зона»
Американська громадська організація «Друзі Чорнобиля» засудила фільм жахів «Заборонена зона».

Як повідомляє ресурс TMZ, її представники вважають неприпустимим знімати розважальний фільм на таку тему.

"Тисячі людей померли, близько 400 тисяч були змушені покинути свої будинки, понад п'яти мільйонів до цього часу проживають на заражених територіях. Весь жах не в мутантів, жах в тому, що чорнобильська катастрофа й досі впливає на життя мільйонів людей", - йдеться в заяві організації.

Її керівництво закликало всіх, "хто відчуває потребу у викиді адреналіну" надати реальну допомогу тим, для кого Чорнобиль реальність, а не вигадка.

Нагадаємо, що в Україні фільм виходить в прокат 24 травня 2012 року.
загрузка...
2173
Загрузка...
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Хроніки Шаннари
Друзі
Пуститися берега
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2016 і 2017 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно