,
Надприродне
Дві дівчини без копійчини
КітПес

«Месники» і «Залізна людина 3» пішли до Disney

«Месники» і «Залізна людина 3» пішли до Disney «Месники» і «Залізна людина 3» пішли до Disney
Студії Walt Disney, Paramount Pictures і Marvel оголосили про досягнуту угоду, в рамках якого Paramount передає Disney права на міжнародний і американський кінопрокат і маркетинг фільмів виробництва Marvel Studios «Месники» і «Залізна людина 3».

У минулому році Disney придбала Marvel Entertainment за 4,24 мільярда доларів, але поточні релізи Marvel згідно з колишніми домовленостями залишалися за Paramount. Тепер же за умовами нової угоди за передачу прокатних прав на «месників» і третьої «Залізної людини» Disney заплатить Paramount 115 мільйонів доларів США. Вказану суму виплатять у період виходу фільмів у прокат і вона буде служити мінімальної гарантією доходів від прокату.

При цьому Paramount продовжить здійснювати маркетинг і прокат в усьому світі найближчих проектів Marvel Studios «Тор» і «Капітан Америка» за тією ж схемою, в рамках якої раніше проводився прокат фільмів «Залізна людина» і «Залізна людина 2».

«П'ять років тому, коли Paramount і Marvel уклали первісну угоду, обидві компанії перебувають у іншій економічній ситуації - заявляє Бред Грей, голова правління і генеральний директор Paramount Pictures. - Ми вдячні представникам команди Marvel за їх співпрацю протягом цих років і пишаємося результатами, які нам вдалося досягти разом. Нова угода є взаємовигідною як для Paramount і Marvel, так і для Disney ».

«Тор» і «Капітан Америка» вийдуть в прокат 6 травня і 22 липня 2011 року.
8799
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Якось у казці
Доктор Хаус
Сімпсони
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно