,
Майстри сексу
Брати по зброї
Таємниці Ґравіті Фолз

Телекомпанія ABC запускає нові серіали

Телекомпанія ABC запускає нові серіали Телекомпанія ABC запускає нові серіали Телекомпанія ABC запускає нові серіали
Телекомпанія ABC відібрала нові серіали, які будуть показані в 2012-2013 році. Серед них такі проекти, як «Malibu Country», «Last Resort», «666 Park Ave.» і «How to Live With Your Parents for the Rest of Your Life».

«Malibu Country» розповість про жінку, яка перевезла свою матір і трьох дітей з міста Нашвілл в Малібу після того, як її колишній чоловік зрадив її і витратив усі їхні гроші. Героїня спробує відновити свою музичну кар'єру і спробує не потонути в світі меркантильного суспільства. У серіалі «Last Resort» мова піде про команду з американського атомного підводного човна, який проігнорувавши наказ про знищення ядерних ракет, тікає на базу НАТО.

Молода пара з нового серіалу «666 Park Ave.» буде наглядати за старовинним будинком Нью-Йорка, де відбуваються надприродні явища, які ускладнюють життя мешканців будинку. У центрі сюжету комедії «How to Live With Your Parents for the Rest of Your Life» опиниться героїня Поллі, яка переїде жити до своїх ексцентричних батьків, які живуть повним життям і не знають кордонів.

Зазначимо, також, що телекомпанія планує зняти ще кілька нових проектів: «Nashville», «Red Widow», «Family Tools», «Zero Hour» і «Neighbors».
Загрузка...
1415
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Злюки бобри
Гострі козирки
Південний Парк
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2016 і 2017 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно