,
Американці
Хроніки Шаннари
Краще подзвоніть Солу

«Люди в чорному 3» поповнюють свої ряди

«Люди в чорному 3» поповнюють свої ряди «Люди в чорному 3» поповнюють свої ряди
Чутки зі стану Баррі Зонненфельда: зірка «Району № 9» Шарлто Коплі остаточно перетвориться на інопланетянина. Переговори ведуться з Джеммою Артертон і Алек Болдуїн.

Зйомки «Людей у чорному 3» повинні початися в листопаді і триватиме до лютого майбутнього року. Враховуючи наближення дати початку роботи над картиною, дивно, що офіційної інформації про кастинг поки що не так багато.

Блог Pajiba розжився слухом про участь у проекті Джемми Артертон, Алека Болдуїна і Шарлто Коплі. Останньому належить зіграти балакучого прибульця а-ля Йода. Дія фільму розвивається в шістдесятих. Главу агентства ЛВЧ в той час як раз може зіграти Алек Болдуїн. Джемма Артертон розглядає можливість зіграти секретарку.

Компанію Уїллу Сміту цього разу становить Джош Бролін - він грає молоду версію героя Томмі Лі Джонса. Емма Томпсон готується очолити сучасний відділ ЛВЧ.

Учасниці групи Pussycat Dolls Ніколь Шерзінгер запропоновано камео: вона може з'явитися в образі подружки головного лиходія (Джермейн Клемент).
2450
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Коментарі для сайту Cackle
Коломбо
Еш проти Зловісних Мерців
Маніяк
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно